Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Telefon Galaxy A22s 5G
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Samsung Telefon Galaxy A22s 5G
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.6 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 700 (MT6833) |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2400 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 48 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |